Mistr stavby - stavební technik - stavbyvedoucí Ostrava a okolí

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrava a okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce

Nabízený plat:

35 000,- - 50 000,- Kč v závislosti na ekonomice s

Značka:

Mistr - technik

Firma:

Prague IC, s.r.o.

Požadavky

Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání ve stavebním oboru
Znalost práce na PC - MS Office, Harmonogramy, orientace v projektové dokumentaci samozřejmostí
Spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
Organizační schopnosti a zkušenost s vedením kolektivu 5-20lidí, zodpovědnost a komunikace s investory

Praxe v oboru, s minimální praxí si technika naučíme, autorizace výhodou

Náplň práce

Řízení a organizace stavebních prací dodavatelů v rámci Generálního dodavatele a Investora.
Stanovovat koncepci technických řešení výstavby v souladu s Stavbyvedoucím
Koordinace stavebních prací a součinnost s TDI
Práce s harmonogramem a technologickými předpisy, zajišťovat plynulost výstavby,
Výkon činnosti na základě pokynů přímého nadřízeného v jednotlivých etapách výstavby
Zodpovědnost za dílčí i závěrečné předávání díla
Zpracování a odsouhlasování podkladů pro fakturaci
Controlling a vedení dokumentace staveb / BOZP, PO, Stavební zákon /

Nabízíme

Jeden den v týdnu HOME OFFICE v závislosti na stavební činnosti, PC, telefon.
Motivující ohodnocení s bonusem navíc po každé úspěšné zakázce
5 týdnů zasloužené dovolené a spousta dalších benefitů

Poznámka

Jedná se o výstavbu Rezidenčního bydlení v Ostravě
rodinné domy, facility v rámci společnosti, výkon technického dozoru, rekonstrukce objektů
Hlavní pracovní poměr, po dohodě možná práce na IČ, mladého technika si rádi naučíme stavařině..........

Kontaktní osoba:
Imrich Nemec
Tel: 720991633