Servisní mechanik - automechanik Výčapy

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Výčapy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

597

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

Co k této pozici budete potřebovat?
 Výuční list nebo středoškolské vzdělání
 Praxi v oboru v automechanik, mechanik, opravář strojů
 Řidičský průkaz sk. B

Co u vás oceníme?
 Manuální zručnost a chuť cestovat
 Spolehlivost a zodpovědnost za provedené opravy a servis
 Znalost cizího jazyka
 Znalost práce na počítači
 Samostatnost a pozitivní přístup k řešení úkolů

Náplň práce

Co bude vaší náplní práce?
 Servis kogeneračních jednotek
 Výjezdy k poruchám kogeneračních jednotek
 Pohotovostní služba

Nabízíme

Co vám za to můžeme nabídnout?
Flexibilní pracovní dobu a pestrou náplň práce, při které můžete ukázat své technické znalosti. Aby se vám dobře cestovalo, dostanete od nás služební vůz. Pozveme vás na odborné vzdělávání. Využít můžete také zvýhodněné služby našeho mobilního operátora a zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů. Příspěvek na stravování je u nás samozřejmostí.

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599