Obchodní zástupce - prodej školního nábytku a výukových pomůcek Praha, Středočeský kraj, Jihočeská kraj

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha, Středočeský kraj, Jihočeská kraj

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt

Nabízený plat:

5000 - 50000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Značka:

Obchodník

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Praha

Firma:

JD Decentia

Požadavky

Zdravé sebevědomí, dobré komunikační schopnosti (slovem i písmem), řidičský průkaz výhodou, pozitivní přístup, plnění obchodního plánu

Náplň práce

Úkolem obchodního zástupce je v první řadě budování lepší pozice firmy na trhu. Dále navazování obchodních kontaktů a odborná pomoc pří řešení potřeb zákazníka. Práce je z 80% z domova (homeoffice), jednou týdně v moderní kanceláři v centru Prahy, osobní návštěvy u zákazníka celá ČR.

Nabízíme

Nástup ihned, přátelské prostředí, mobilní telefon, notebook po zapracování, podíl na vytvořeném zisku formou prémie.

Poznámka

Využijte příležitosti - Ministerstvo pro místní rozvoj oznámilo pokračování úspěšného programu IROP, přes které se v ČR rozdělují peníze poskytnuté z evropských fondů. Ten v následujícím období 2020-2027 poskytne pro oblast vzdělávání 14,7 mld. korun!

Oslovila Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis na zaslat email. Těšíme se na Vás.

Název firmy

JD Decentia

Kontaktní osoba:
Josef Diňa
Tel: 773613145