Lakýrník/lakýrnice Přerov III

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Přerov III

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24000 - 28000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Přerov

Firma:

JAP FUTURE s.r.o

Požadavky

- vysoké pracovní nasazení
- ochotu učit se novým věcem
- pečlivost, smysl pro detail
- manuální zručnost
- vše ostatní Vás naučíme

Náplň práce

Máte rádi manuální práci a jste pečliví?
Nevadí Vám 2 směnný provoz (po-pá)?
Chcete svým výkonem ovlivňovat výši Vaší mzdy?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás.

Vaší náplní práce bude:
- ruční lakování výrobních dílů stříkací pistolí (mokrá lakovna)
- kontrola výrobků dle technické dokumentace
- práce na 2 směny (ranní-odpolední, po-pá)

Nabízíme

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- platové ohodnocení odpovídající výsledkům práce
- 4 týdny dovolené
- příspěvek na stravování a další benefity

Poznámka

Jsme stabilní česká společnost JAP FUTURE s.r.o. působící na trhu od roku 1991. Vyrábíme a dodáváme interiérové stavební prvky (stavební pouzdra, zábradlí, schodiště) do celé ČR i do zahraničí. Naším cílem je dodávat na trh výrobky špičkové kvality v nadčasovém designu.
Do našeho týmu hledáme svědomitého a pracovitého člověka na pozici „Lakýrník/lakýrnice“.

Kontaktní osoba:
Romana Dvořáková
Mobil: +420 724 550 486