Pracovník technického servisu (stavebnictví) (Homeoffice) Praha, Středočeský kraj

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Značka:

H04832

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

VŠ/SŠ vzdělání stavebního (případně technického) zaměření, komunikativní znalost AJ;

* znalost MS Office, AutoCad (základní znalost)

* čtení a tvorba výkresové dokumentace

* zkušenosti s řešením technických detailů

* zkušenosti s řízením vztahu se zákazníky

* komunikativnost, týmová spolupráce, flexibilita, sebemotivace

* ŘP sk. B

Náplň práce

* zodpovědnost za podporu, technický návrh a řešení dílčích částí stavebních projektů

* zodpovědnost za spolupráci s obchodním týmem

* reporting

Nabízíme

* finanční ohodnocení 35 - 50tis. Kč podle praxe a znalostí

* práce v úspěšné nadnárodní společnosti

* pracovní doba formou Home Office

* služební vozidlo, mobil, notebook

* odborná školení a možnost dalšího vzdělávání

* 5 týdnů dovolené

* další benefity zaměstnaneckého programu firmy

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052