Specialista plánování nákupu a analýzy Pardubice

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 Kč za měsíc

Značka:

PL4898

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, vzdělání v oboru ekonomie nebo logistika,
podmínkou zkušenost v oblasti nákupu 5 let (z toho aspoň 2 letou zkušenost s analýzou nákupních dat tedy plánováním nákupu),
aktivní znalost angličtiny – využijete denně,
znalosti výrobního plánování a systému MRP výhodou;
Vysoká počítačová gramotnost (zejména MS Excel, SAP výhodou);
Osobnostní předpoklady:
Velmi dobré analytické schopnosti, efektivní komunikace jak ústní tak písemnou formou. Důraz na budování a udržování interpersonálních vztahů.
Orientace na zákazníka, flexibilita a schopnost přizpůsobit se změnám v oblasti zákaznických požadavků v projektu; schopnost rychle se učit nové věci, pracovat s novými systémy.
Schopnost analyzovat, interpretovat a komunikovat související data.
Schopnost navrhovat protiopatření založené na analýze hlavních příčin.

Náplň práce

Analýza nákupních dat a procesu nákupu. Reportování vedení oddělení na pravidelné bázi.
Návrh řešení na základě analýzy dat a implementace ve spolupráci s ostatními odděleními.
Monitorováni připravenosti nákupních dat pro objednávání materiálu (ceny, dodavatelé, dodací podmínky..).
Vizualizace stavu objednávek (otevřené PO, dodané PO).
Vizualizace změn požadavků na objednávání materiálu, vyhodnocování rizik chybějícího materiálu.
Vizualizace extra logistických nákladů spojených s neplánovaným nákupem materiálu.
Monitorování nákupu při ukončování výroby.
Analýza pohyblivých a nepohyblivých zásob.
Vizualizace a monitorování nákupních KPI
Rozvoj nákupních procesů a implementace IT nástrojů - automatizace procesů

Nabízíme

45 tisíc plat, velká škála firemních benefitů, závodní stravování s výběrem z mnoha druhů jídel, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, slevy na firemní výrobky, parkování v areálu firmy.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28