Specialista SCM Pardubice okolí

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL4897

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ event. VŠ nejlépe ekonomického směru (Bc. program), aktivní znalost angličtiny (B2-C1) v kombinaci s němčinou (B1-B2) podmínkou; praxe v oblasti zákaznického servisu, SCM, logistiky, plánování výroby, dobrá uživatelská znalost práce na PC - zejména MS Excelu (velkou výhodou je znalost SAP/R3 nebo jiného podnikového informačního systému);
Osobnostní předpoklady:
- výborné komunikační dovednosti
- schopnost budovat dobré vztahy a efektivně spolupracovat s interními odděleními (prodej, výroba, logistika, kvalita)
- samostatnost a preciznost
- chuť pracovat v mezinárodním týmu

Náplň práce

Řízení a koordinace zákaznických požadavků (kvalita, dodací lhůty a specifické požadavky) ve spolupráci s interními odděleními a externími dodavateli;
- zajištění bezchybného vykrytí zákaznických objednávek;
- aktualizace zákaznických a kmenových dat v systému SAP;
- vyhledávání a plánování zakázek pro stanovená pracoviště;
- kontrola dostupnosti komponentů, komunikace s oddělením nákupu;
- zajištění rozjetí a ukončení sériové výroby z logistického hlediska;
- péče o vztahy se zákaznickým servisem, nákupem, výrobou a logistikou;
- aktivní spolupráce s dodavateli v rámci trvalého zlepšování úrovně a kvality dodávek;
- součinnost při řešení zákaznických reklamací a okamžité iniciování kroků k nápravě;
- vedení projektů ve svěřené oblasti;
- průběžná optimalizace procesů objednávání (spolupráce na projektech v rámci oddělení i mimo něj);
- pracovní cesty do zahraničí.

Nabízíme

Velmi zodpovědnou, pestrou a perspektivní práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a prestiží. Nadstandardní platové ohodnocení + 13. plat.
Dále pak:
- zázemí rodinné firmy
- klimatizované pracovní prostory
- moderní a čisté prostředí
- parkování v areálu firmy
- dotované stravování - bohatý výběr jídel
- jídelní automat, nápojové automaty
- příspěvky na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- výuku jazyků
- příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28