Operátor CNC-ohraňovacího lisu #1147 Brno

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

27000 - 38000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Obsluha CNC Brno, Operátor CNC Brno

Firma:

Jobs Contact Consulting, s. r. o.

Požadavky

* SOU strojní nebo technický obor
* zkušenosti s obsluhou CNC strojů – ohraňovací lis
* technická znalost výkresové dokumentace
* spolehlivost a samostatnost, přesnost práce
* ochota pracovat ve 12-ti hodinovém směnném provozu (víkendy volné)
* bez zdravotního omezení

Náplň práce

* obsluha CNC ohraňovacího lisu
* programování a nastavování stroje OL
* výměna ohybových nástrojů
* vizuální kontrola vyrobených dílů

Nabízíme

* pracovat v zaběhlé prosperující společnosti
* práce na HPP
* veškeré možné příplatky za práci
* příspěvek na dopravné, stravenkový paušál, příspěvek na ŽP a DP
* pracovní oblečení + obuv firemní
* menší kolektiv pracovníků
* dobrá dostupnost MHD a ČD
* BRNO-Modřice (dobrá dostupnost-autem, vlakem, MHD)
* co nejdříve, případně dle dohody

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Hanka Novotná
Mobil: 602642915