Firemní Účetní České Budějovice

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Účetní České Budějovice

Firma:

UNISKAP s.r.o.

Požadavky

Hledáme firemní účetní na hlavní pracovní poměr, požadujeme min středoškolské vzdělaní s maturitou ekonomického směru ,znalost účetní a daňové legislativy,znalost MS Office,pečlivost, samostatnost, odpovědnost
zájem o účetnictví a daně

Náplň práce

- účtování různých typů položek – bankovní výpisy, interní doklady, dodavatelské faktury,odběratelské faktury, vedení pokladny,účtování
skladů,
- účtování zahraničního obchodu v rámci EU i do zemí mimo EU
- zpracování měsíčních závěrek,
- zpracování účetní závěrky
- kompletní zpracování mezd 10-ti zaměstnanců společnosti

Nabízíme

Nabízíme zázemí stabilní firmy
Získáte prostor a šanci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
Seberealizace v každé oblasti aktivit
mobilní telefon , notebook, možnost pracovat z home office, příspěvek na stravné (stravenky nebo stravenkový paušál)

Kontaktní osoba:
Pavel Skála
Tel: 739076183