Pracovník ve skladu v automobilové výrobě, vysoká mzda Brno

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

112 - 140 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Pracovník ve skladu Brno

Firma:

Personal Consulting s.r.o.

Požadavky

Nabízíme volné místo v automobilové výrobě, ve skladu, není nutný průkaz na VZV. Vhodná práce pro muže, dobrá fyzická kondice.

Náplň práce

Práce ve skladu, převážení materiálu do výroby, vyskladňování materiálu k expedici z firmy. Směny 8hod. od pondělí do pátku. Střídání ranní a odpolední směny po týdnu. Možnost denní směny od 9 do 17hod. Víkend volný.

Nabízíme

- pracoviště Brno - Černovické terasy
- možnost zálohy na mzdu, jistota pravidelného příjmu
- pracovní oděv a obuv
- práce v klimatizovaném prostředí, celoroční stálá teplota, čistý provoz, příjemné prostředí

Poznámka

Volejte od Po-Pá od 9 do 17hod. nebo zašlete životopis na e-mail.

Kontaktní osoba:
Jitka Macků
Tel: 777 432 808