Příjem náhradních dílu M/Ž – brigáda Lovosice

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Lovosice

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

110 Kč za měsíc

Firma:

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Požadavky

– plnoletost
– spolehlivost
– učenlivost

Náplň práce

Do společnosti zabývající se servisem techniky hledáme brigádníky pouze na ranní směnu 7:00-15:30.

Kvůli zaučení preferujeme uchazeče, kteří mohou chodit pravidelně od pondělí do pátku.

Brigáda je minimálně na 3 týdny, dále pak dle objemu práce.

Možnost i pro brigádníky z Ústí nad Labem, svoz zdarma zajištěn z centra.

Nabízíme

– možnost zálohy za odpracované hodiny

Poznámka

Telefon: +420 603 592 381

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře
Mobil: 603 592 381
Tel: 475 220 615