Skladový dělník / skladník - Snoeks Automotive Krupka - Nové Modlany

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Krupka - Nové Modlany

Nabízený plat:

22600 - 26000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Dělník Teplice, Skladník Teplice

Firma:

Snoeks Automotive CZ s.r.o.

Požadavky

- jsi minimálně vyučen v jakémkoli oboru
- umíš nebo chceš umět obsluhovat manipulační techniku
- jsi ochotný učit se nové věci
- máš smysl pro přesnost a je na tebe spolehnutí
- pravidelná docházka je pro tebe samozřejmostí
- jsi týmový hráč

Náplň práce

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM:
- ruční vychystávání materiálu, vybalování materiálu, přenos materiálu do výroby
- manipulace s materiálem a hotovými výrobky pomocí VZV, retraku nebo regálového zakladače
- používat čtečku čárových kódů a také trochu počítač
- spolupracovat s výrobní linkou

Nabízíme

Hledáme posilu pro náš tým skladníků. Máš rád, když jsou věci na svých místech? Nebojíš se zodpovědnosti, výšek ani manuální práce? Máš „řidičák“ na vysokozdvižný vozík nebo bys ho rád získal? Přidej se k nám! Těšíme se na tvůj životopis!

- nástup PŘÍMO DO KMENE
- práce na 2 SMĚNY
- měsíční BONUSY až 6 000 Kč
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- náborový bonus 10 000 Kč
- NADSTANDARTNÍ PŘÍPLATKY za přesčas
- příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
- 13. plat
- STRAVENKY v hodnotě 70,-/den
- Flexi poukázky
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Kontaktní osoba:
Petra Blahníková
Tel: 477 101 210