Asistent/ka do mezinárodní advokátní kanceláře Praha

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

Simple Step s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta hledáme kandidátku či kandidáta na pozici ASISTENT/KA právního týmu.

Očekáváme od Vás:
- reprezentativní a profesionální vystupování
- organizační a prezentační schopnosti
- zkušenost na obdobné pozici
- znalost funkcí MS Office
- angličtinu min. B2 (část agendy v anglickém jazyce)
- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce

- administrativní podpora týmu právníků
- úprava a formátování smluv a dokumentů
- fakturace
- správa spisů, archivace
- evidence kontaktů, vyřizování korespondence a telefonátů, zařizování služebních cest a další

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- stravenky
- MultiSport karta
- program firemního vzdělávání (i online formou)
- firemní a teambuildingové akce
- designové pracovní prostředí
- možný kariérní posun v rámci business services

Poznámka

Doporučený formát životopisu: PDF s fotografií. Kandidáti vybraní k pohovoru budou kontaktováni do týdne od přijetí životopisu.

Kontaktní osoba:
Adam Všetíček
Tel: 736620377