Montážní dělník, brigáda, 110 Kč čistého,stravenky 400,- Kč týd. Most

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Most

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP

Nabízený plat:

20250 - 24000 Kč za měsíc

Firma:

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Požadavky

Požadujeme jen pracovitost, pracovní morálku, pracovní nasazení

Náplň práce

Hledáš jednoduchou práci na 3 směny jako brigádu a pak s možností přechodu na smlouvu?
Máme pro tebe jedinečnou příležitost !

Staneš se montážním dělníkem a hlavně ve stabilní společnosti, která si tě bude vážit a bude se ti snažit kdykoliv pomoci.

Pozveme tě obratem na pohovor do firmy a ukážeme ti co budeš dělat a kde si řekneme veškeré informace.

V případě zájmu nám zavolej na pobočku do Karlových Varů 352 601 788, nebo pošli životopis na email: karlovyvary@arwa.cz

Těšíme se na Vás!

Nabízíme

Stabilní společnost, která si tě po zkušební době vezme do kmene.

Týdně ti dáme zálohu, máš pohodového koordinátora k dispozici 24/7 dní v týdnu.

Mzdu si svojí docházkou a výkonem ovlivníš jen ty sám.

*110,- Kč čistého na hodinu
*příplatky
*stravenkový paušál
*převod na HPP či do kmene společnosti
*možnost v budoucnu zvolení směn
*zázemí stabilní společnosti, co nepropouští
*skvělý přátelský kolektiv

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková
Tel: 352 601 788