Operátor zpracování zásilek, nástup 22 500,- Kč, stravenky Šťáhlavy

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Šťáhlavy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

22500 - 25000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Plzeň

Firma:

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Požadavky

* základy německého jazyka - pár slovíček, která jsou potřeba pro denní využití v práci - nebojte se toho
* základní znalost práce na PC - přihlásit se do PC
* dochvilnost
* ochotu pracovat na 2 směny

Náplň práce

Hledáme uchazeče na volnou pracovní nabídku operátora zpracování zásilek.
Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy. Každý bude kompletně zaučen.
Pracuje se od pondělí do pátku na dvě směny (ranní/odpolední). Vykonávat práci je možné na hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení činnosti. Velmi čisté a tiché prostředí, nenáročná práce.

Opravdu TOP práce

V případě, že Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na email: karlovyvary@arwa.cz, nebo volejte na 352 601 788.

Těšíme se na Vás!

Nabízíme

* nástupní mzdu od 22 500,- Kč
* výkonnostní bonus po splnění cílů každý měsíc
* stravenkový paušál
* stravenky
* jídelna
* možnost ubytování nebo SVOZ do zaměstnání (Nepomuk, Rokycany a okolí)
* nadstandardní příplatky nad rámec zákona

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková
Tel: 352 601 788