Key Account Manager (m/ž) Liberec

Aktualizováno:

25. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

0539

Zařazeno na pozici:

KEY account manager Liberec

Firma:

KM Career s.r.o.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- plynulá angličtina podmínkou, němčina nebo francouzština výhodou
- praxe min. 3 roky v oblasti obchodu v jakémkoliv technickém oboru
- silné komunikační, prezentační, organizační a obchodní dovednosti
- preciznost, samostatnost, zodpovědnost
- cit pro vyjednávání

Náplň práce

- být obchodně technickou podporou nejen zákazníkům
- rozvíjet nové obchodní vazby a příležitosti
- pečovat o stávající zákazníky
- podílet se na zpracování obchodní strategie a obchodního plánu
- aktualizovat globální plán dle vstupu zákazníka
- zodpovídat za zpracování a evidenci poptávek, nabídek a objednávek
- zpracovávat zakázky do výrobního plánu
- řešit změny zadání a jejich dopady na cenu a termín
- zodpovídat za reklamační řízení

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- dlouhodobá perspektiva
- flexibilní pracovní doba
- jazykové kurzy a odborné vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování v prostorech společnosti a další

Poznámka

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis nebo nás kontaktujte pro bližší informace:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: d.puldova@kmcareer.cz
Bc. Klára Zitová, HR Specialist, tel.: +420 734 201 083, e-mail: k.zitova@kmcareer.cz

ID: 0539
www.kmcareer.cz

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová