Montéři na Léto do KIA na Slovensko - Žilina za 250 Kč/h Radvanice

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Radvanice

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

250 Kč za hodinu

Značka:

KIRS.

Firma:

OFIR Service s.r.o.

Požadavky

Spolehlivost, plnoletost, zodpovědnost
Bez praxe - hlavně být schopný a šikovný (umět aspoň se šroubovákem a bruskou)

Náplň práce

Práce na SLOVENSKU v KIA v LETNÍ ODSTÁVCE
většinou montážní práce - klíče, utahovačky, pila, bruska
V letní odstávce v Kii v Žilině ve dnech 24.7-8.8.2021 budu potřebovat cca 30 lidí
Na druhé pracoviště cca 12-20 lidí větší počet montérů.
1 elektrikářský tým , 8-10 dní ( cca 4-5 lidí ) CO2 elektrika apod

Nabízíme

250 kč/h
ubytování zdarma na hotelu