Nutriční specialista až 60.000 Kč/měsíc Praha

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40.000-60.000 Kč

Značka:

vyz_specialista

Zařazeno na pozici:

Terapeut/Terapeutka Praha

Firma:

ELUSET Consulting s.r.o.

Požadavky

- podmínkou je být nutriční terapeut nebo certifikovaný výživový specialista

- máte výborné komunikační dovednosti a chuť pomáhat lidem?

- kamarádíte se MS Office a Word? Část odborných materiálů bude zapotřebí i připravit v těchto programech

- zkušenosti v oboru nejsou nutné, se vším Vám rádi do začátku pomůžeme

- respektovat naší pracovní dobu, je nastavená tak, aby našich služeb klienti mohli využít ve svém volnu

Náplň práce

- aktivně komunikovat se zajištěnými klienty, kteří se na nás obrací přes internetové stránky

- doporučovat vhodné programy na zlepšení kondice a zhubnutí bez doplňků stravy

- vytvářet individuální stravovací plány na základě představ našich klientů

- vzdělávat naše klienty v oblasti zdravé výživy

Nabízíme

- samozřejmostí je práce na HPP - na živnost nehrajeme

- získáte 4 týdny zasloužené dovolené

- máme připravenou řadu benefitů, mezi hlavní patří firemní telefon s neomezeným voláním, motivační soutěže o hodnotné i finanční ceny, příspěvky na dovolenou

- budete pracovat v přátelském kolektivu a v čistém prostředí naší kanceláře na Strašnické

- můžete mít dobrý pocit z toho, že Vás živí pomoc druhým

Poznámka

Pracovní doba:

lichý týden: po, út, pá 8:00 - 17:00, st, čt 11:00 - 20:00

sudý týden: po, pá 8:00 - 17:00, út, st, čt 11:00 - 20:00

Kontaktní osoba:
Ondřej Šírl
Tel: 731976473