Skladníci/čky - sklady s elektronikou - Nizozemí. Tilburg, Waalwijk, Herleen

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Tilburg, Waalwijk, Herleen

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1200 - 1500 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Skladník NL

Zařazeno na pozici:

Balič/balička , Skladník

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU
zodpovednosť, flexibilita
čistý register trestov
vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU

Náplň práce

Pre našich overených klientov v Holandsku hľadáme do rôznych skladov ľudí so znalosťou angličtiny na úrovni B1 – B2.
Obsadzujeme ľudí na rôzne pracovné pozície: skladník, balič, operátor, vodič vysokozdvižného vozíka. Môže sa jednať aj o kumulované pozície.

Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice. Umiestňujeme aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku!

Covid info:
pri odchode do Holandska musíte mať spravený antigénový test
kandidáti po príchode do Holandska absolvujú 5 dňovú karanténu, počas ktorej Vás zamestnávateľ ZADARMO pretestuje a poskytne Vám ZADARMO karanténne ubytovanie aj jedlo
následne na to, ak máte negatívny test sa presuniete na Vaše ubytovanie a začínate pracovať

Nástupy:
priebežne po dohode

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Náplň práce:
príprava tovaru podľa objednávok
picking (vyzdvihnutie tovaru)
packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
etiketovanie
práca s ručným skenerom
práca s EPT (elektrický paletový vozík) – pre tích, ktorí majú skúsenosti

Mzda:
- počas dennej zmeny od 10,38 – 10,60 €/brutto + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat) + príplatky (nočné, víkendy, sviatky, nadčasy, …)
- mzda sa neodvíja od veku kandidáta (sklad Syncreon)
- vyplácaná týždenne
- v čistom vychádza mzda po odrátaní ubytovania, odvodov a poistení cca 1200€, záleží od toho, koľko máte odrobených hodín, či robíte nočné zmeny, nadčasy, …

Viac info si prečítajte na našej webke:

Nabízíme

stabilná, dlhodobá práca
práca pre mužov, ženy, dvojice aj páry
nízke vstupné náklady
holandská pracovná zmluva
ubytovanie a doprava do práce sú zabezpečené zamestnávateľom
starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Poznámka

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email kontakt@universalconsulting.sk, do predmetu uveďte „SKLADNÍK HOLANDSKO“, do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať. Budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti. V prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669.

Název firmy

Kontaktní osoba:
kontakt@universalconsulting.sk
Mobil: 00421903250669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem