Balenie sadeníc kvetov - bez znalosti jazyka! Nizozemí. Masbree, Ommel

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Masbree, Ommel

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1200 - 1400 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

sadenice NL

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

bez znalosti jazyka (komunikácia so zamesntávateľom v Poľskom jazyku)
zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
fyzická zdatnosť
max. 52 rokov
ochota rešpektovať iné národnosti

Náplň práce

Obsadzujeme pracovné miesta pre nášho klienta v Holandsku. NEMUSÍTE MAŤ JAZYKOVÉ ZNALOSTI. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry do 52 rokov. Cca do konca júna pracujete so sadenicami v meste Maasbree. Potom sa presuniete do mesta Ommel a pracujete vo fabrike, kde sa balí kuracie mäsko.

Momentálne umiestňujeme Slovákov aj Čechov. Vzhľadom na situáciu na hraniciach s Českom vieme pomôcť s dopravou cez Poľsko, alebo Rakúsko nielen Slovákom, ale aj Čechom

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Covid info (nemajte obavy, zo všetkým Vám pomôžeme):
pri vstupe do Holandska nemusíte mať spravený negatívny antigénový test, spraví vám ho zadarmo zamestnávateľ priamo v Holandsku
nemusíte absolvovať karanténu, pár dní po príchide do Holandska budete prestestovaný PCR testom, následne začínate pracovať
podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Lokalita:
Maasbree, Holandsko (cca 10 km od mesta Venlo) – príprava a balenie sadeníc
Ommel – pri Belgických hraniciach – balenie kuracieho mäska
ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Nástupy:
priebežne

Druh pracovného pomeru:
dlhodobá práca na holandskú prac zmluvu
potom balenie kuracieho mäska

Pracovné hodiny:
pondelok až piatok (niekedy sobota)
1-2 zmeny 7:00-16:00, 14:00-20:00

Náplň práce:
balenie sadeníc
príprava sadeníc na transport
balenie a spracovanie kuracieho mäska

Vaša mzda:
10,24,- 10,33€ brutto/hodina + 8,33% holiday money
250-300€/týždeň v čistom po odrátaní všetkého

Viac info o pracovnej ponuke si prečítajte na našej webke:

Nabízíme

dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
zabezpečené ubytovanie

Poznámka

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email cv@universalconsulting.sk, do predmetu uveďte „SADENICE HOLANDSKO“, do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať. Budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti. V prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669.

Název firmy

Kontaktní osoba:
kontakt@universalconsulting.sk
Mobil: 00421903250669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem