Skladníci/čky - sklad s oblečením Michael Kors - Nizozemí. Venlo, Nizozemí.

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Venlo, Nizozemí.

Nabízený plat:

1260 - 1400 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Michael Kors

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

angličtina B2
čistý register trestov
zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
ochota rešpektovať iné národnosti
vlastný bankový účet, na ktorý Vám bude chodiť mzda
18-55 rokov

Náplň práce

Radi by ste pracovali pre známu luxusnú módnu značku a máte aj komunikatívnu angličtinu? Hľadáme pracovníkov skladu pre spoločnosť Michael Kors vo Venle.

Práca na plný úväzok s dobrou mzdou, vrátane príplatkov za nadčasy počas soboty (150%) a nedele (200%). Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom vo Venlo

Pracovať ako zamestnanec skladu v spoločnosti Michael Kors znamená prácu na dlhšie obdobie s kariérnymi príležitosťami. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry do 55 rokov.

Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí už sú v Holandsku!

Covid info (nemajte obavy, zo všetkým Vám pomôžeme):
- pri vstupe do Holandska musíte mať spravený negatívny antigénový test,
- po príchode budete absolvovať 5 dňovú karanténu, na šiesty deň Vás zamestnávateľ pretestuje a ak budete negatívny, začínate pracovať
- podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Nástupy:
- každý týždeň počas roku 2021

Pracovné hodiny:
- pracuje sa na 2 zmeny (ranná a poobedná), 5-6 dní v týždni
- pracuje sa cca 40 hod/týždeň
- možnosť pracovať nadčasy

Čo môžete očakávať?
- kontrola a rezervácia prichádzajúceho tovaru
- práca s ručným skenerom
- pickovanie, balenie tovaru a príprava na jeho expedíciu
- nakladanie a vykladanie tovaru
- kontrola kvality

Vaša mzda:
10,50 €/hod + príplatky za nadčasy počas soboty (150%) a nedele (200%)
ku mzde sa vypláca príspevok 8,33 % holiday money (náhrada 13teho platu)
základná mzda je cca od 1260 v čistom, aj po odrátaní ubytovania (40hod/týždeň bez príplatkov, nadčasov, …)
mzda nezáleží od veku
vyplácaná týždenne

Viac info o pracovnej ponuke nájdete na našej webke:

Nabízíme

- plat 10,50 EUR brutto za hodinu
- cestovné náhrady 0,19 EUR za km (najviac 7,60 EUR za deň) )( pokiaľ máte vlastnú dopravu, pokiaľ nie, doprava z/do ubytovania zabezpečená zamestnávateľom zdarma)
- prázdninové peniaze 8,33% (Holiday money) vyplácané ku mzde
- dlhodobá práca s kariérnymi príležitosťami
- odeálna práca pre tých, ktorí by chceli pracovať vo Venle!

Ďalšie výhody:
- viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie (až do výšky cca 1100 € ročne)
- holandská pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Poznámka

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis v anglickom jazyku na mail: cv@universalconsulting.sk. Budeme Vám volať a dohodneme sa na nástupoch.

Název firmy

Kontaktní osoba:
cv@universalconsulting.sk
Mobil: 00421903250669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem