Referent obchodu s AJ (ekologické generátory) Pardubice

Aktualizováno:

2. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

PL4894

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, USO vzdělání nejlépe technického směru, znalost AJ na vysoké úrovni (B2-C1) se schopností vést call se zahraničím i na technické úrovni. Velkou výhodou je zájem o problematiku dronů nebo fotovoltaiky.
Další předpoklady pro tuto pozici:
- ochota učit se novým technologiím
- příjemné vystupování a obchodní duch
- časová flexibilita
- spolehlivost a cílevědomost
Velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC považujeme za samozřejmost.

Náplň práce

Práce v obchodním oddělení velkoobchodní firmy. Nabídka produktů v kategorii ekologických generátorů nebo dronů renomovaným zákazníkům. Komunikace s výrobci v zahraničí, s tuzemskými zákazníky, popisy produktů, naceňování, zastupování firmy při prezentacích u zákazníků.

Nabízíme

Nástupní plat pohybující se v rozmezí od 30 do 35.000,- (+ půlroční a roční bonus), práci v mladém kolektivu v Pardubicích. Možnost dalšího růstu, příjemné prostředí, firemní benefity, 5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Příležitost pro absolventy!

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28