Operátor v automobilové výrobě, vysoká mzda! Brno

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

137 - 166 Kč za měsíc

Firma:

Personal Consulting s.r.o.

Požadavky

Požadujeme výbornou fyzickou kondici, práce pro muže. Požadujeme samostatnost a dobrou pracovní morálku. Nástup možný ihned.

Náplň práce

Chystání pryžové hmoty k tepelné úpravě. Kontrola kvality a odebírání vyrobených kusů z linky, přesun vyrobeného materiálu na chlazení. Zaškolíme Vás.

Nabízíme

Nabízíme volné místo v automobilovém průmyslu. Nabízíme pravidelný příjem, 8hod. směny (ranní, odpolední, noční), volné víkendy, pracovní oděv a obuv, pracoviště Brno-Černovické Terasy.

Poznámka

Volejte Po-Pá 9:00-16:00 hod. nebo pošlete e-mailem životopis.

Kontaktní osoba:
Jitka Macků
Tel: 777 432 808