Referent obchodu OŘ západní Čechy Karlovy Vary

Aktualizováno:

29. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Karlovy Vary

Značka:

Ref. obchodu ZČ

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Karlovy Vary

Firma:

Lesy České republiky, s.p.

Požadavky

• vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání lesnického směru;
• min. 4 roky odborné praxe;
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič;
• dobrá uživatelská znalost PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet);
• osobní předpoklady: komunikativnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se, loajalita, flexibilita.

Náplň práce

• komplexní zajišťování odbytu dříví, včetně zpracování programů a realizace obchodních vztahů;
• sestavování harmonogramů odbytu dříví;
• koordinace odbytu dříví podle množství, sortimentu, času a vztahů s obchodními partnery;
• zajišťování styku s odběrateli (např. objednávek, dotazů a urgencí), evidence poptávky;
• vedení evidence odběratelů, sledování odbytových nákladů a cen, řešení případných reklamací;
• sledování a případné vymáhání pohledávek;
• sestavování návrhů na prodej hmoty, zejména jestliže hrozí její znehodnocení;
• organizace a kontrola průběhu inventur dřeva.

Nabízíme

• zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci;
• mzdu dle kvalifikace kandidáta, roční odměny;
• systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenkový paušál, FKSP - osobní účet, 5 týdnů dovolené).

Poznámka

Písemné nabídky včetně motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na lenka.volakova@lesycr.cz do 16. 5. 2021.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková