Obchodní referent 32 000 Kč + svět plný benefitů!

Aktualizováno:

1. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

ProJobEU s.r.o.

Požadavky

• SŠ vzdělání, ekonomický nebo technický obor - výhodou
• Máš zkušenosti s obdobnou pozicí min. 3 roky
• Je pro nás velice důležitá znalost INCOTERMS
• Jsi zdatný angličtinář (AJ využiješ na denní bázi)
• Samostatnost, práce v týmu a učení se novým věcem – ničeho z toho se nebojíš
• Balíček Office (především Excel), znáš jako své boty

Náplň práce

• Komunikace se zákazníky a dodavateli (český a anglický jazyk)
• Budete zpracovávat zakázky našich zákazníků a zadávat je do našeho interního systému
• Zakázky budete také expedovat a fakturovat
• Při realizaci zakázek budete úzce spolupracovat s výrobními úseky

Nabízíme

• Krásné finanční ohodnocení 32 000 Kč
• 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
• Bonusy a prémie – je pro tebe připraven nadstandardní balíček bonusů
• Stravenky 120 Kč
• Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1800 Kč
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Zajímavou práci v perspektivní společnosti s celosvětovou působností
• Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci

Poznámka

Chceš práci ve stabilní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru a zároveň se může pyšnit skvělým kolektivem? Pro našeho klienta hledáme Obchodního referenta (podpora oddělení logistiky) s anglickým jazykem do Turnova!

Kontaktní osoba:
Adam Krumpl
Mobil: +420722965222