Práca v Automotíve hľadáme odborníkov, montážnikov

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Zahraničí - ostatní

Nabízený plat:

2200 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

H&O Group I s.r.o.

Požadavky

-samostatnosť
-dochvíľnosť
-spoľahlivosť
-chuť pracovať
-práca na živnosť (ktorú vám pomôžeme vybaviť, aj zrušiť)

-znalosť Anglického, Nemeckého alebo Francúzskeho jazyka výhodou
-znalosť čítania Tech. výkresov
-prax v obore nutná !
-certifikáty výhodou
-pracovné skúsenosti v danom obore podmienkou

-povolenia na výkon práce, napr:
viazač bremien, VZV, žeriavnícky preukaz, El.§21,§22atd... - výhodou

Náplň práce

-Hľadáme skúsených Pneumatikov, Elektrikárov, Hydraulikov, Montážnikov, Zváračov, Vodárov - AJ PARTIE

-Ľudí ktorý pracujú s médiami
-Ľudia ktorý vedia viest tím

Nabízíme

-nápomocný tým ľudí ktorý sa o vás bude starať a bude pre vás stále k dispozícií na telefóne
-kvalitné ubytovanie hradené firmou
-možnosť pracovať cez víkendy = viacej peňazí
-príjemný a priateľský kolektív odborných a vzdelaných ľudí
-práca v zahraničí na turnusy alebo dlhodobo
-stabilnú prácu v zahraničí alebo na Slovensku
-možnosť zapožičania alebo priamo u nás kúpa potrebného náradia na splátky bez navýšenia alebo úrokov!

-výplata vždy včas
-možnosť zálohy, ešte pred fakturáciou !

Název firmy

Kontaktní osoba:
Barbara Minarovičová
Mobil: 0907909699
Tel: 0907909699
E-mail: zaslat e-mail s životopisem