Operátor výroby - zajímavé finanční ohodnocení! Pardubice

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

6049

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

-SŠ/SOU – vyučen v oboru (strojní zámečník, nástrojař, obráběč kovů)
-Základy svařování (elektr. oblouk MIG/TIG)
-Konvenční soustružení
-Ochota pracovat ve směnném provozu
-Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce

-Údržba a optimalizace licích forem – kokil
-Kontrola funkčnosti kokil
-Podpora bezporuchového provozu slévárny
-Odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů
-směnný provoz – 37,5 h/týdně, ranní a odpolední směny
-volné víkendy

Nabízíme

-Mezinárodní rychle rostoucí společnost, která je lídrem ve svém oboru
-Prostředí, do něhož můžete značně přispět a které můžete pomoci utvářet
-Příležitosti k rozvoji
-Atraktivní platové podmínky
-Týden dovolené navíc
-13. plat
-Další zaměstnanecké benefity

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Mobil: 602 620 927