Výrobní dělník/ce – pouze noční směna – 24 000 Kč! Liberec

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24000 - 26000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

awe nocne

Zařazeno na pozici:

Dělník Liberec

Firma:

ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec

Požadavky

• Plnoletost
• Ochotu pracovat pouze na noční směně
• Pečlivost
• Zodpovědnost

Náplň práce

• Obšívání a balení koberců, příprava palet a jiné pracovní činnosti spojené s výrobou koberců.
• Práce se vykonává v jednosměnném provozu
• Místo výkonu práce: Liberec

Nabízíme

• Měsíční mzda od 24 000 Kč
• Motivující výkonnostní bonus
• Možnost levného ubytování přímo v Liberci
• K dispozici máte týden dovolené navíc
• Chutné, smažené ale i dietní dotované stravování v podnikové jídelně
• Možnost týdenních záloh v hodnotě až 1 000 Kč
• Koordinátora, který nebude jen Vašim nadřízeným, ale pomocnou rukou, když to budete potřebovat

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na +420 725 828 601.

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová
Mobil: +420725828601