Balič - Pomocník Litovel

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Litovel

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Balič/balička Olomouc

Firma:

METAL TRADE COMAX, a.s., Výrobní závod Litovel

Požadavky

Základní znalost práce na PC
Schopnost pracovat v týmu
Ochota učit se novému a být platným členem týmu
Pozitivní přístup k práci

Náplň práce

Balení profilů

Nabízíme

Práci v moderních závodech úspěšné české společnosti
Stabilní zaměstnání na HPP
Možnost výdělku až 30 000 Kč po zapracování
Garantované navýšení mzdy po zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Pravidelné meziroční navyšování mzdy
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu na odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Dotované závodní stravování
Zvyšování kvalifikace ( semináře, kurzy, školení ..)

Kontaktní osoba:
Petra Přibylová