Operátor CNC ohraňovací lis - od 28.800,-Kč čistého + ubytování Brno

Aktualizováno:

16. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28800 - 35000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Personal fabric - agentura práce a.s.

Požadavky

- SOU technického směru
- Zkušenost s obsluhou CNC strojů - ideálně ohraňovacích lisů
- Ochotu pracovat ve 12ti hodinovém směnném provozu
- Manuální zručnost
- Znalost technických výkresů
- Samostatnost a spolehlivost - zakázková výroba
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Dobrá pracovní morálka

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, moderní společnost zabývající se zakázkovou výrobou plechových dílců pomocí CNC strojů a výrobních zařízení v dostupné lokalitě, příjmeme pracovníky na pozici Operátor CNC ohraňovacího lisu

Náplň práce:
- Obsluha CNC ohraňovacího lisu
- Programování a nastavování stroje
- Výměna ohybových nástrojů
- Vizuální kontrola vyrobených díků
- Práce s měřícími přístroji, kontrola kvality
- Dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby

Nabízíme

- Mzda 28.800,-Kč čistého vč.diet a prémií
- Mzda 180,-Kč/hod, příplatky dle zákoníku práce
- Diety 217,-Kč /den
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Možnost týdenních finančních záloh
- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost kariérního růstu
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Poznámka

V současné situaci stále nabíráme. Za zvýšených hygienických opatření probíhají pohovory i nástupy nových pracovníků do všech regionů ČR. Během pracovní doby jsou dodržována bezpečnostní opatření proti nákaze nového typu koronaviru SARS-CoV-2.

Kontaktní osoba:
Jana Mecová
Mobil: +420 724 065 854
Tel: 800 880 810