Kuchař/Kuchařka (Mise en Place) Praha

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Praha

Firma:

PERFECT CANTEEN s.r.o.

Požadavky

Nadšení a chuť do práce
Zkušenosti z gastronomie, znalost HACCP
Týmovost, loajalitu, selský rozum a srdce na správném místě

Náplň práce

Hledáme zkušené kuchaře a kuchařky, kterým nevadí nerovnoměrná pracovní doba, někdy je zkrátka zapotřebí navařit i o víkendu.
Budete v týmu s dalšími kolegy připravovat kvalitní teplá i studená jídla pro náš e-shop www.eatperfect.cz

Nabízíme

Smlouva na hlavní pracovní poměr
Nástup během května
Směny nerovnoměrné, ale vše řádně zaplacené
Vaříme na Brumlovce, do budoucna se budeme stěhovat do Jažlovic
Naše plány jsou nemalé, nabízíme možnost být součástí něčeho, co česká gastronomie ještě nezažila

Kontaktní osoba:
Veronika Pokorná