Manažer projektů pro rozvoj závodu Nový Bydžov

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Nový Bydžov

Značka:

6041

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

-VŠ/SŠ vzdělání, přednostně se zaměřením na strojírenství, stavebnictví, ekonomii
-Ověřitelné zkušenosti s vedením projektů, přednostně investičních
-Samostatný i týmový, přitom přesný a spolehlivý styl práce
-Ochota kontinuálně rozšiřovat vlastní dovednosti
-Schopnost práce pod tlakem, pružnost v přístupu k zadání, silné organizační dovednosti
-Komunikativnost, iniciativnost, vůle prosadit se, orientace na hledání řešení
-Schopnost účinně vést obchodní jednání v češtině a angličtině (němčina navíc je výhodou)
-Velmi dobré uživatelské znalosti MS Office

Náplň práce

-Vedení projektů investic do budov, infrastruktury, strojního vybavení
-Plná zodpovědnost za dodržování termínů, nákladových rozpočtů, kvalitativních a funkčních požadavků na
pořizované předměty
-Projektové výkaznictví (správa nákladů, obchodní dokumentace apod.)
-Vyhledávání optimálních technických řešení dle interního zadání
-Provádění výběrových řízení na technická řešení a jejich dodavatele
-Příprava technických a ekonomických podkladů pro interní rozhodovací proces
-Příprava podkladů pro úřední procedury, doprovázení úředních procesů
-Aktivní úzká spolupráce s interními odděleními společnosti a s nadřazenými divizními útvary

Nabízíme

-Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou
-Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
-Dobré zaměstnanecké podmínky
-Příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
-Odpovídající konkurenceschopné odměňování, zaměstnanecké požitky

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Mobil: 602 620 927