Elektroúdržbář Cheb

Aktualizováno:

15. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Cheb

Značka:

A5778

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Požadavky

* SOU, SŠ vzdělání elektro
* platná vyhláška č. 50/1978, § 6
* znalost práce na elektrických zařízeních
* znalost pneumatických komponentů a senzorů
* programování relé Siemens Logo popř. Eaton výhodou
* programování Siemens S7 velkou výhodou
* praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě výhodou
* ochota pracovat na 2 směny

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost zabývající se výrobou profilů a výrobků z hliníku se sídlem v Chebu, právě hledáme kandidáty a kandidáty na pozici Elektroúdržbář/ka.
* provádění údržby elektrických zařízení a vybavení pracovišť
* vyhledávání závad a navrhování opatření k jejich odstranění
* podílení se na údržbě budovy
* práce ve 2 směnném provoze

Nabízíme

* nástup možný ihned nebo dle dohody
* zázemí stabilní zahraniční společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování ve formě stravenek
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na dopravu
* pitný režim na pracovišti zdarma
* výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
* roční bonus
* firemní akce

Kontaktní osoba:
Marcela Žežulová