Prodejní asistentka Jihlava

Aktualizováno:

6. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Jihlava

Firma:

CLIM CZ, s.r.o.

Požadavky

• práce vhodná pro všechny věkové kategorie nad 20 let
• základy PC ( ovládání programu POHODA výhodou)
• příjemné vystupování a komunikativnost
• časovou flexibilitu a spolehlivost
• ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

• zákaznický servis (prodej, doplňování zboží apod.)
• péče o vzhled prodejny
• práce na PC

Nabízíme

• nástup možný ihned
• HPP směny krátký/dlouhý týden (směna 12 hodin)
• zajímavá práce v příjemném prostředí
• zázemí stabilní společnosti
• zaškolení a odborné vzdělávání pracovníků
• motivující finanční ohodnocení + provize z prodeje
• firemní oblečení každou sezónu
• slevy na firemní zboží

Poznámka

Naší filozofií je využít tradice české kvality. Do prodejní jednotky hledáme kolegy na pozici „Asistent/ka prodeje – prodavač/ka“
Baví tě móda a módní trendy? Víš, co se nosí, dokážeš dobře poradit a mít skvělý pocit společně se spokojeným zákazníkem? Pak hledáme právě Tebe!

Kontaktní osoba:
Dita Mastraková
Tel: 720 993 448