Obchodní manažer - region Morava Třebíč

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

541

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

 Min. SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
 Min. 1 rok praxe v českém nebo zahraničním obchodu příp. praxe v technickém oboru
 Komunikativnost – schopnost vést obchodní (technické) jednání
 Základní orientace v oblasti energetiky, přehled v nových energetických technologiích
 Všeobecný technický přehled
 Základní znalost technické angličtiny
 Pokročilá znalost MS Office
 Řidičský průkaz sk. B
 Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
 Pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
 Nástup možný ihned, nejpozději do konce června 2021

Náplň práce

 Prodej kogeneračních jednotek a energetických řešení s těmito jednotkami
 Vyhledávání a přinášení nových obchodních případů
 Provádění základního technického a ekonomického posouzení obchodních případů
 Rozvíjení prodeje ve svěřeném regionu / trhu
 Smluvní zajištění - zabezpečení obchodních případů z přímého prodeje konečným zákazníkům
 Budování a udržování vztahů se zákazníky, inženýrskými společnostmi, projektanty, generálními dodavateli
 Příprava nabídek ve spolupráci s projektovým manažerem
 Monitoring situace na trhu s energiemi a energetickými projekty

Nabízíme

 Perspektiva ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
 Spolupráce na řešení významných energetických projektů
 Možnost seberealizace – odborný a profesní růst
 Motivující platové ohodnocení + výkonnostní prémie
 Služební automobil s možností soukromého užívání
 Možnost pracovat pro významnou společnost, která se stala jedním z největších prodejců kogeneračních jednotek v Evropě
 Vzdělávací kurzy
 Firemní benefity

Poznámka

Máš dobré komunikační organizační schopnosti? Chceš se posunout dál ve své kariéře a přijmout odpovědnost za své výsledky? Láká tě nová výzva máš technický background? Pokud nejsi seniorní obchodník, rádi tě zaučíme….
TEDOM a.s. divize Kogenerační jednotky, hledá aktuálně do svého týmu člověka na pozici OBCHODNÍ MANAŽER REGION MORAVA

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599