Technik dálkového monitoringu Výčapy

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Výčapy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

459

Zařazeno na pozici:

Technik Třebíč

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

 VŠ technické vzdělání strojní, nebo elektro
 ochota učit se novým věcem z oblasti spalovacích motorů a elektrotechniky
 komunikativní schopnosti
 ovládání kancelářských programů na PC
 znalost cizího jazyka (angličtina, němčina,… )
 spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
 pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
 ochota pracovat v nepřetržitém provozu (včetně víkendů)
 praxe v oboru není podmínkou

Náplň práce

 monitorování kogeneračních jednotek v nepřetržitém provozu, 12 hod. pracovní
směna
 analýzy stavu KJ, analýzy provozu, diagnostika poruch
 práce na PC s proprietárními SW nástroji (InteliMonitor, TEM,…) + vytváření
reportů
 komunikace s klienty v češtině i angličtině

Nabízíme

 perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě,
která je světovým lídrem na trhu s Kogenerací
 možnost seberealizace – odborný a profesní růst
 motivující platové ohodnocení
 jazykové a další vzdělávací kurzy
 zaměstnanecké benefity

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599