Reklamační technik Výčapy

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Výčapy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

553

Zařazeno na pozici:

Technik Třebíč

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

 Min. SŠ vzdělání (elektro)
 Požadovaná praxe na obdobné pozici
 Znalost nástrojů kvality a procesů v oblasti kvality ve vztahu k nabízené pozici
 Znalost problematiky metrologie (zákon 505 o metrologii) výhodou
 Angličtina – mírně pokročilá
 Němčina - výhodou
 Řidičský průkaz skupiny B
 PC znalosti – MS Office (word, excel, powerpoint)
 Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci
 Komunikační dovednosti

Náplň práce

 Přezkoumává reklamace a rozhoduje o jejich oprávněnosti
 Zabezpečuje efektivní uspokojení oprávněných reklamačních požadavků zákazníků
 Zajišťuje kompletní analýzu reklamací
 Zajišťuje vypracování, zavedení a vyhodnocení nápravných opatření
 Vede databázi reklamací na produkty společnosti a databázi reklamací produktů dodavatelů; jejich příčin a řešení. Zajišťuje použitelnost informací v databázi
 Zajišťuje ochranu společnosti před neoprávněnými nebo klamnými reklamačními požadavky
 Zajišťuje ochranu společnosti před neshodnými produkty externích dodavatelů.
 Vyhodnocuje a reportuje náklady na reklamace
 Organizuje/koordinuje opravy náhradních dílů
 Vyhodnocuje a reportuje životnosti dílů

Nabízíme

 Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
 Možnost seberealizace - odborný a profesní růst
 Odpovídající platové ohodnocení
 Příspěvek na stravování
 Jazykové a další vzdělávací kurzy
 Firemní benefity

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599