Zámečník, svářeč Výčapy

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Výčapy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

593

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

 minimálně SOU ve strojírenském oboru (zámečník, opravář, instalatér..)
 čtení a práce dle technické dokumentace
 minimálně základní svářečskou zkouška 111 (obalová elektroda)
 svářečské oprávnění plyn/kyslík, acetylen, argon výhodou
 oprávnění pro montáž a opravy vyhrazených plynových zařízení výhodou
 praxe v oboru výhodou
 manuální zručnost
 řidičský průkaz skupiny B
 ochota cestovat po ČR, časová flexibilita
 spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
 schopnost týmové práce
 pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

Náplň práce

 Montáž potrubí, potrubních dílů, armatur a čerpadel v kotelnách k nově instalovaným jednotkám. Výroba ocelových konstrukcí, konzol a zařízení pro uložení potrubí. Zajištění potřebného materiálu, dovoz na stavbu. Výjezdy na místo instalace kogenerace na 4 dny v týdnu v rámci ČR.

Nabízíme

 perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
 možnost seberealizace - odborný a profesní růst
 odpovídající platové ohodnocení
 příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a jiné firemní benefity
 nástup možný ihned

Poznámka

Do svého týmu hledáme šikovného parťáka, který má zlaté ruce a umí je použít.
Máte praxi ve svařování a baví Vás to? Mate platný svářečský průkaz a chtěl byste ho použít? Pak se neváhejte ozvat a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599