Specialista zahraničního servisu Výčapy

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Výčapy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

572

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

 Min. SŠ technického směru, nejlépe obor elektro
 Ochota cestovat (servisní výjezdy do zahraničí - jedná se o 5-7 dnů měsíčně, zejména Německo, Itálie, Polsko, Kanada...)
 Znalost angličtiny - středně pokročilá
 Znalost němčiny výhodou
 Řidičský průkaz skupiny B
 Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
 Pozitivní přístup k řešení úkolů
 Technická zručnost

Náplň práce

 Technická pomoc pro zahraniční servisní partnery spojená s občasnými servisními výjezdy do zahraničí
 Uvádí kogenerační jednotky do provozu a organizuje a řídí servisní činnost v přidělené oblasti
 Školí zahraniční servisní partnery
 Řeší záruční a pozáruční případy a dodávky náhradních dílů do zahraničí
 Plánuje opravy jednotek většího rozsahu včetně smluv o dílo
 Odpovídá za výsledky hospodaření příslušných servisních středisek
 Aktivně se podílí na tvorbě programu technických porad
 Pravidelně provádí předepsané zkoušky z Vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme

 Perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
 Možnost seberealizace – odborný a profesní růst
 Podnikové stravování, příspěvek na stravování
 Jazykové a další vzdělávací kurzy
 Firemní benefity

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599