Obsluha strojů/izostatického lisu CIP – Turnov – nástup ihned!

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Turnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28200 - 33000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

coors cnc brus

Zařazeno na pozici:

Nástrojař Semily, Obsluha CNC Semily

Firma:

ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec

Požadavky

• Vzdělání SOU v oboru nástrojař, obráběč, obsluha CNC a pod.
• Manuální zručnost
• Spolehlivost
• Ochota pracovat ve směnném provozu

Náplň práce

Pro klienta, který se zabývá výrobou keramiky, hledáme novou posilu do pracovního týmu. O co jde? O obsluhu izostatického lisu CIP, obsluhu CNC brusek a obsluhu brusek BU16. Nečekejte dlouho a kontaktujte nás co nejdříve – nástup ihned!

Popis pracovní činnosti

• Obsluha izostatického lisu CIP /izostatické lisování za studena/tepla/
• Obsluha brusek BU 16 / přesné vnější a vnitřní broušení menších rotačních obrobků/
• Obsluha CNC brusek /broušení speciálních dílů – broušení ploch, obvodů (bruska na kulato, bruska na plocho)
• Práce se vykonáva ve třísměnném provozu

Nabízíme

• Měsíční mzda je ve výši od 28 200 Kč – 31 600 Kč /dle zařazení/
• Možnost ubytování ZDARMA v Liberci
• Týden dovolené navíc
• Stravenkový paušál v hodnotě 71 Kč za odpracovanou směnu
• Odměna za doporučeného kamaráda ve výši 10 000 Kč
• 13. plat
• Možnost přesčasů

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na +420 725 828 601.

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová
Mobil: +420725828601