Inženýr zákaznické kvality – skvělé benefity!

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Litoměřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

ProJobEU s.r.o.

Požadavky

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky v oblasti Automotive
• Práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti,
• Znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,
• Znalost APQP, ISO/TS 16949, VDA 6 - výhodou
• Ovládáš anglický jazyk alespoň na úrovni mírně pokročilý (B1)
• Práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti
• Schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
• Řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce

• Komunikovat se zákazníky a řešit případné reklamace
• Monitorovat defekty a vyhodnocovat je
• Vytvářet a revidovat inspekční standardy produktů v sériové výrobě
• Řešit a dohlížet na implementaci změnových řízení
• Připravovat a vést procesní audity interních linek
• Koordinovat systémy kontrol

Nabízíme

• Velice zajímavé finanční ohodnocení
• Dovolená navíc – odpočinek je důležitý
• Roční bonusy
• Dotované stravování
• Závodní lékařská péče
• Poukázky na zdravotní péči – Sodexo karta (flexipassy)
• Příspěvky na penzijní/životní pojištění
• Příležitost profesního a kariérního růstu
• Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
• Relokační balíček v případě nutnosti stěhování

Poznámka

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na Vás. Tým ProJob!

Kontaktní osoba:
Adam Krumpl
Mobil: +420722965222