Řidič C+E Praha - Georgi Transporte - Praha

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 24500 Kč za měsíc

Značka:

Georgi transport

Zařazeno na pozici:

Řidič Praha

Firma:

GEORGI Transporte s.r.o.

Požadavky

• C+E
• karta řidiče
• základní ADR (platné)
• platné psychotesty
• výpis z karty řidiče
• výpis z rejstříku trestů

Náplň práce

• Do našeho týmu rádi přijmeme šikovné a zodpovědné řidiče i řidičky
jednotlivce i dvou posádky

Nabízíme

• nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou
• turnus 13 + 6 s nástupní mzdou cca 24500,- brutto + diety ve výši 50 EUR/den (navyšování dle odpracovaných let u firmy)
• turnus 13 + 12 nebo 6 + 6 s nástupní mzdou cca 20.000,- brutto + diety ve výši 50 EUR/den (navyšování dle odpracovaných let u firmy)
• Dvou posádky diety ve výši 52 EUR/den
• tahače SCANIA, DAF
• cestovní pojištění pro každého řidiče

Na hlavní pracovní poměr. Práce je vhodná i pro ZTP.

Poznámka

Firma GEORGI Transporte je mezinárodní dopravní společnost s pobočkou v ČR a zázemím v Německu zabývající se hlavně náhradní leteckou přepravou. Byla vybudována jako rodinný podnik a dodnes si zachovala svůj charakter. Díky naší výkonnosti a flexibilitě se již mnoho let prokazujeme jako největší německý dopravce v náhradní letecké přepravě.

Kontaktní osoba:
HR Georgi trransporte
Mobil: +420 725 359 824