Dělník/dělnice - třídění plastů - 19,3 tisíc Kč/měsíc Provodín

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Provodín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

19300 Kč za měsíc

Značka:

Srní třídič/ka

Zařazeno na pozici:

Dělník Česká Lípa

Firma:

SUEZ CZ a.s.

Požadavky

- chuť do práce
- čistý trestní rejstřík
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- spolehlivost a samostatnost by Vám také měly být vlastní
- dále uvítáme zájem o oblast třídění odpadu a chuť se v této oblasti realizovat

Náplň práce

- budete zajišťovat přísun materiálů v požadované kvalitě
- budete třídit druhotné suroviny (u pásu)
- budete se starat o svěřené technické vybavení

Nabízíme

- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou mzdu vždy do 15. dne v měsíci
- řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
- pracoviště dostupné veřejnou dopravou
- budete pracovat 8 hodin/denně (ranní, odpolední a noční směna), pondělí až pátek
- nástup možný po domluvě ihned
- mzda: až 19,3 tisíc Kč hrubého/měsíc
- benefity, které nabízíme jsou: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akcie společnosti, příspěvky na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti, kafeterii, firemní akce, firemní soutěže, zvýhodněné nákupy na OOPP, zvýhodněné nákupy na vozidla a další

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová