Nákupčí se znalostí AJ Hradec Králové

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

32000 - 34000 Kč za měsíc

Značka:

H04891

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Hradec Králové

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ/VŠ, zkušenosti z oblasti nákupu, obchodu, logistiky, ekonomiky výhodou; pokročilá znalost AJ (min. úroveň B2) podmínkou; uživatelská znalost MS Office – především Excel; znalost práce v SAP, ABAS výhodou;

* ŘP sk. B – aktivní řidič

* prezentační dovednosti, analytické myšlení, organizační schopnosti a time management

* pečlivá, komunikativní, spolehlivá a zodpovědná osobnost

Náplň práce

* zajištění objednávek a dodej materiálu

* udržování modulu objednávek v systému

* komunikace s externími a interními partnery

* řízení skladových zásob

* zpracovávání hodnocení dodavatelů

* ostatní úkoly dle požadavků nadřízeného

* zajišťování dopravy objednávaných materiálů

Nabízíme

* finanční nabídka 32 - 34tis. Kč dle praxe

* práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti

* odborná školení a možnost dalšího vzdělávání

* 5 týdnů dovolené

* další benefity zaměstnaneckého programu firmy

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052