Inženýr kvality s AJ Litoměřice

Aktualizováno:

9. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Firma:

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Požadavky

Silná zahraniční společnost vyrábějící díly pro výrobce automobilů hledá schopného kolegu juniorních, či seniorních zkušeností do týmu řízení kvality. Rádi poznáme Vás, kdo máte příslušné zkušenosti a zájem o perspektivní působení v moderním prostředí.

Budeme od Vás požadovat:

- VŠ nebo SŠ vzdělání s 2 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu automobilového průmyslu,
- práci s PC, komunikativní a organizační schopnosti,
- znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,
- znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6,
- komunikativní angličtinu, min. úroveň B1
- schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci,
- řidičské oprávnění sk. B.

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude:

- komunikace se zákazníky
- řešení zákaznických reklamací
- monitoring defektů a jejich vyhodnocování
- vytváření a revize inspekčních standardů produktů v sériové výrobě
- řešení a dohled na implementaci změnových řízení
- příprava a vedení procesních auditů interních linek
- koordinace systému kontrol

Nabízíme

V nabídce je zejména:

- zajímavá práce u silného zaměstnavatele
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- rozvoj v oblasti nových technologií

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontaktní osoba:
Petr Procházka