Obráběč v nástrojárně (seřizovač CNC strojů) - Chotěšov

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Chotěšov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

34.000 - 37.000 Kč/měs.

Značka:

Firma:

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Požadavky

- SOU vzdělání - obráběč kovů, mechanik, seřizovač nebo programátor CNC
- předchozí praxe v obrábění a znalost programování CNC strojů výhodou
- znalost práce na PC nutností
- znalost výkresové dokumentace nutností
- výhodou znalost řídicího systému Heidenhain
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědný přístup ke svěřené práci

Náplň práce

- obsluha a programování stroje
- obrábění podle výkresů
- provádění základní údržby stroje
- příprava materiálu a nástrojů
- měření a kontrola hotových výrobků
- práce na hlavní pracovní poměr na plný úvazek ve třísměnném provozu

Nabízíme

- čekají Vás letní a zimní prémie
- pracujeme v čistém a moderním prostředí
- máme až 5 týdnů dovolené + zdravotní volna
- nabízíme pro Vás Benefit program Cafeteria Sodexo
- na oběd nebo svačinu můžete do naší firemní kantýny
- svým pracovníkům umožňujeme profesní rozvoj absolvováním odborných a jazykových školení
- a mnoho dalších ….

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.

Zasláním životopisu udělujete společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 4 písm. b) a § 5 odst. 2 , 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem posouzení předpokladů pro výkon zaměstnání v naší společnosti. Případné odvolání tohoto souhlasu je nutné společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r.o. oznámit.

Kontaktní osoba:
Lucie Černá
Mobil: 720 967 436
Tel: 377 198 999