Řidič/ka - sk. C Blansko

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Blansko

Nabízený plat:

20000 - 27000 Kč/měsíc

Značka:

1557902213

Zařazeno na pozici:

Řidič Blansko

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Jste aktivní řidič/ka? Chcete mít jisté peníze, stálou práci? Staňte se řidičem/řidičkou pro zavedenou a stabilní společnost.

Náplň práce:
-řídit náklaďák (svozové vozidlo)
-vést záznamy o provozu vozidla
-starat se o svůj vůz

Nabízíme:
-nástup možný ihned
-průměrnou mzdu 27 000 Kč
-práci pouze na děnní směnu
-4 týdny dovolené + 2 dny zdravotního volna
-100 Kč stravenky
-příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč
-příspěvek na životní pojištění 500 Kč
-flexi pas až 1000 Kč/měsíc
-moderní nová auta
- Mercedes

Co od Vás očekáváme:
-platný řidičský a profesní průkaz sk. C (skupina E výhodou), kartu řidiče (možno pouze požádat a my zaplatíme)
-absolvování psychotestů
-zkušenost s řízením kontejnerových vozidel výhodou
-průkaz ADR výhodou
-spolehlivost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivtewww.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Lea Čočovská
Tel: +420771128136