Montážní technik - Praha a Střední Čechy

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

5978

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti prodeje a následného servisu elektricky poháněných zařízení, které využívají firmy na celém území ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Montážní technik - Praha a Střední Čechy.

Náplň práce:
Mezi hlavní činnosti montážního technika patří instalace pohonů automatických dveří (posuvných a otočných křídel) Práce je prováděna na stavbách i u soukromých subjektů.

Požadujeme:

* živnostenské oprávnění

* elektro vzdělání

* výhodou praxe v oblastech montáže automatických dveří a pohonů, nebo elektromechanických zámků

* samostatnost

* řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
Nabízíme:

* práce na IČO

* výborné pracovní prostředí

* zázemí stabilní společnosti

* práci v přátelském kolektivu

* zajímavé mzdové ohodnocení

* místo výkonu práce: Hlavní město Praha a Středočeský kraj

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková
Mobil: 602 234 660