Fasádník - zateplování fasád - i bez praxe - zaučíme Moravskoslezský kraj

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 50000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Fasádník Frýdek-Místek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• velmi vítaná praxe v oboru, není však podmínkou - zaučení v pracovním týmu zajistíme
• ochotu pracovat a chuť naučit se zateplovat

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je rodinná firma Fasády-zateplení Kwaczek s dlouholetou tradicí, zabývající se zateplováním rodinných domů v Moravskoslezském kraji.

Náplň práce:
• provedení zateplení rodinných domů
• práce v týmu pod vedením zkušeného pracovníka

Nabízíme

• skvělé platební podmínky - na HPP v rozsahu 25.000 - 35.000 Kč/měsíc a na IČ/ŽL 35.000 – 50.000 Kč/ měsíc, podle rozsahu odvedené práce i více
• přijmeme jak jednotlivce, tak celou pracovní četu

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: info@zatepleni-kwaczek.cz nebo volejte 731 501 181.

Platnost inzerátu končí 8. 5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391