Specialista údržby

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Specialista údržby Liberec

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

- SŠ vzdělání v oboru elektro či strojírenství
- vyhláška 50/78 Sb, § 6 výhodou
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Náplň práce

- preventivní i operativní opravy strojů a zařízení, vedení záznamů o provedených činnostech
- sledování spotřeby náhradních dílů
- spolupráce na instalaci nových strojů a zařízení

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v rozvíjející se mezinárodní společnosti
- možnost dalšího odborného rozvoje - odborná školení, možnost profesního růstu
- nad rámec platového ohodnocení široká škála zaměstnaneckých benefitů - výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, příspěvek na sportovní a rehabilitační aktivity, vitamín C, volné vstupy na hokejová utkání, volné vstupy do ZOO, zvýhodněná cena elektřiny a plynu, výuka anglického jazyka na pracovišti, …
- dotované stravování v areálu společnosti
- 5 týdnů dovolené a věrnostní dovolená navíc

Poznámka

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby společnost HR Direct s.r.o., sídlem Šámalova 1254, Mladá Boleslav 293 01 uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Mobil: 725 033 442